REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Trwa zielona transformacja śródmieścia Gdyni artykuł
Pokaż artykuł
Trwa zielona transformacja śródmieścia Gdyni
Obecnie śródmieście Gdyni poddawane jest znaczącym zmianom. Niedawno rozpoczęte prace przy przebudowie ul. Starowiejskiej i Abrahama, budowa trzeciego i tym samym ostatniego etapu Parku Centralnego czy przygotowywane wzbogacenie małej architektury na uwielbianym Bulwarze Nadmorskim zmienią charakter bardzo popularnych miejsc w mieście.
Światowy gigant technologiczny stawia na Katowice. Otworzył biuro w .KTW Iartykuł
Pokaż artykuł
Światowy gigant technologiczny stawia na Katowice. Otworzył biuro w .KTW I
Światowy gigant technologiczny, amerykański Kyndryl stawia na Katowice. Firma otworzyła nowe biuro w budynku .KTW I. Kyndryl został najemcą operatora powierzchni elastycznych Loftmill, nowej marki należącej do Rise.pl – jednej z najdłużej działających firm funkcjonujących na rynku elastycznych biur firm w Polsce.
[Dąbrowa Górnicza] Będzie remont kładki w Strzemieszycach?artykuł
Pokaż artykuł
[Dąbrowa Górnicza] Będzie remont kładki w Strzemieszycach?
Budowa przejścia przez tory w Strzemieszycach stanęła pod znakiem zapytania. Mimo porozumienia zawar...
Działka przy Motoarenie w Toruniu wystawiona na sprzedażartykuł
Pokaż artykuł
Działka przy Motoarenie w Toruniu wystawiona na sprzedaż
Atrakcyjna działka inwestycyjna została wystawiona na sprzedaż przez miasto Toruń. Teren przy Szosie Bydgoskiej 76-80 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiej Motoareny. Przetarg odbędzie się 9 lipca 2024 r. Cena wywoławcza to 2 700 000 zł.
Działka inwestycyjna przy toruńskiej Motoarenie wystawiona na sprzedażartykuł
Pokaż artykuł
Działka inwestycyjna przy toruńskiej Motoarenie wystawiona na sprzedaż
Działka inwestycyjna przy Motoarenie na sprzedaż. Teren przy Szosie Bydgoskiej 76-80 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiego stadionu żużlowego. Przetarg odbędzie się 8 października 2024 r. Cena wywoławcza to 2 400 000 zł.
Sempra-Technik inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Sempra-Technik inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSE
Kolejna inwestycja w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (KSSE S.A.), w powiecie bielskim, w województwie śląskim. Polska firma Sempra-Technik zrealizuje nowoczesną inwestycję w gmina Jasienica o łącznej wartości 18 302 310,89 PLN, w ramach Polskie Strefy Inwestycji.
Biurowiec Pekao Tower w centrum Warszawy zostanie wyburzony?artykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec Pekao Tower w centrum Warszawy zostanie wyburzony?
W najbliższych latach centrum Warszawy czeka kilka spektakularnych rozbiórek starych wieżowców, które powstały w II połowie lat 90. XX wieku. W ich miejsce mają powstać nowe, wyższe i nowocześniejsze budynki.
Gühring kończy budowę centrum serwisowania i regeneracji narzędzi w Kaliszuartykuł
Pokaż artykuł
Gühring kończy budowę centrum serwisowania i regeneracji narzędzi w Kaliszu
Kolejna zagraniczna inwestycja w województwie wielkopolskim. W Kaliszu dobiega końca budowa nowoczesnego zakładu serwisowania i regeneracji narzędzi niemieckiej firmy Gühring. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Grupa Antczak.
Niemiecka sieć marketów odzieżowych NKD otworzyła kolejny sklep w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka sieć marketów odzieżowych NKD otworzyła kolejny sklep w Polsce
Niemiecka sieć marketów odzieżowych NKD wzmacnia obecność w Polsce. Kolejny sklep tej marki powstał w w województwie śląskim, w liczącym niespełna 48 tysięcy mieszkańców Zawierciu.
Największa niemiecka firma drobiarska inwestuje w woj. lubuskimartykuł
Pokaż artykuł
Największa niemiecka firma drobiarska inwestuje w woj. lubuskim
Kolejna nowa, duża inwestycja zagraniczna w województwie lubuskim, w zachodniej części Polski. Tym razem w liczącej 9 tysięcy mieszkańców Skwierzynie. Na terenie tamtejszego Skwierzyńskiego Parku Przemysłowego przy ul. Międzyrzeckiej, swoją inwestycję planuje zrealizować firma MEGA, wchodząca w skład niemieckiej grupy PHW.
[Warszawa] Nowe biuro Oriflame Poland!artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowe biuro Oriflame Poland!
Marka Oriflame, szwedzki dystrybutor kosmetyków w Polsce, zmienił siedzibę wprowadzając się do noweg...
Yareal ukończył budowę pierwszego biurowca w kompleksie LIXAartykuł
Pokaż artykuł
Yareal ukończył budowę pierwszego biurowca w kompleksie LIXA
Yareal ukończył realizację pierwszego budynku w kompleksie biurowym LIXA w Warszawie w dzielnicy Wol...
Wrocław: Dealer Mercedes-Benz skupuje tereny na Muchoborze Wielkimartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Dealer Mercedes-Benz skupuje tereny na Muchoborze Wielkim
Spółka Mirosław Wróbel Sp. z o.o., która posiada salon samochodowy m.in. przy ulicy Granicznej 4a we...
[Wałbrzych] Zakład Przerobu Mułów Węglowych, Produkcja CARBOMIXUinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wałbrzych] Zakład Przerobu Mułów Węglowych, Produkcja CARBOMIXU
Wałbrzych
firma
Pokaż firmę
W. WAWRUK Stolarka Budowlana
Białystok, Wschodnia 4
[śląskie] W Zawierciu powstanie sieć szerokopasmowaartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] W Zawierciu powstanie sieć szerokopasmowa
Wczoraj prezydent Zawiercia, Ryszard Mach, podpisał umowę z firmą Hawe Budownictwo Sp. z o.o. - repr...
Gliwice: Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiegoartykuł
Pokaż artykuł
Gliwice: Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego
Od 23 października mieszkańcy Gliwic będą mogli wziąć udział w głosowaniu na zgłoszone projekty w ra...
Wody Polskie RZGW Szczecin inwestycja
Pokaż inwestycję
Wody Polskie RZGW Szczecin
Szczecin, Kolumba 79/80
Wejście do portu w Łebie zostanie przebudowaneartykuł
Pokaż artykuł
Wejście do portu w Łebie zostanie przebudowane
Kolejna ważna inwestycja związana z polskimi portami. Urząd Morski w Gdyni podpisał umowę z Korporacją Budowlaną DORACO na realizację inwestycji „Przebudowa wejścia do portu w Łebie”, która jest częścią projektu „Budowa morskiego terminalu serwisowego offshore w Łebie”. Wartość przedsięwzięcia, współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, to około 132 miliony złotych brutto. Zakończenie prac zaplanowano na sierpień 2026 roku.
Teren dawnego Hutmenu we Wrocławiu ma już nowego właścicielaartykuł
Pokaż artykuł
Teren dawnego Hutmenu we Wrocławiu ma już nowego właściciela
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spółka zależna Boryszewa – Hutmen – sfinalizowała 15 czerwca, z warszawską firmą MS Investment Sp. z o.o. umowę sprzedaży nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 241. Wartość sprzedaży wyniosła 116,8 mln zł brutto. Wartość księgowa nieruchomości 28 lutego br. wyniosła 44,5 mln zł.
REKLAMA